Wentylacja

Instalacje wentylacyjne w budynkach inwentarskich


Dlaczego dobry system wentylacyjny jest tak ważny?


Dobra wentylacja to bardzo ważna kwestia w każdym budynku. Ze względu na specyfikę, w budynkach inwentarskich odgrywa ona wręcz kluczową rolę. Stała wymiana powietrza jest niezbędna, żeby zwierzęta prawidłowo się rozwijały i miały odpowiedni komfort.

foto4

Wloty powietrza i kominy wentylacyjne do budynków gospodarskich


Proponujemy Państwu rozwiązania, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania każdego Klienta. Instalujemy kominy i wloty powietrza. Projektujemy całe systemy wentylacji tak, by były dostosowane do konkretnego pomieszczenia i spełniały swoje zadanie jak najefektywniej. Korzystamy również z gotowych projektów, których duży wybór mogą Państwo u nas znaleźć.

foto2

Istota wentylacji budynków inwentarskich


Wentylacja budynków inwentarskich zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, które nie tylko są nieestetyczne, ale przede wszystkim poważnie szkodzą zdrowiu zwierząt.

Powstają w środowisku wilgotnym, tak więc warto zainwestować w produkt, który uchroni pomieszczenie od tego typu zagrożeń.

Ponadto skutkiem braku (albo wadliwego) systemu wentylacyjnego jest pęcznienie ścian i podłóg oraz niszczenie konstrukcji budynku – tak mieszkalnego, jak i inwentarskiego.

Przede wszystkim jednak zła wentylacja wpływa negatywnie na zwierzęta i ich samopoczucie oraz zdrowie.

                       

Wyposażenie budynków inwentarskich


Budynki inwentarskie są specyficzne ze względu na swoich mieszkańców.

Zwierzęta często potrzebują znacznie więcej ułatwień, ponieważ nie są w stanie same sobie poradzić i nie powiedzą, że jest im źle. Dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby rozpoznać ich najważniejsze potrzeby.

Zapewniamy wyposażenie, które jest trwałe i dzięki temu może służyć przez wiele lat.

Nasze urządzenia są najwyższej jakości i spełniają europejskie standardy.

Poza systemami wentylacyjnymi proponujemy Państwu szeroki wybór karmników dla zwierząt, podajników paszy i urządzeń grzewczych. Wszystkie nasze produkty dostosowane są do rodzaju zwierząt.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając możliwości pomieszczenia i potrzeby klientów.

Zajmujemy się także montażem podłóg odpowiednich dla danego gatunku zwierząt. Produkujemy i montujemy także zagrody dla nich.

Służymy radą i pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu i najlepszych narzędzi. Zapewniamy serwis wentylacji.